Ubytování

Pro mimobrněnské zájemce je zajištěno ubytování v pokojích STANDARD za smluvní ceny přímo v hotelu Continental. Všechny pokoje jsou vybaveny WIFI bezdrátovým připojením na internet a cena pokoje zahrnuje snídani formou bufetu. Cena za 1 osobu/pokoj činí 1050 Kč, 2 osoby/pokoj 1500 Kč a lze domluvit přistýlku, tj. 3 osoby/pokoj 2100 Kč.

Dále je možnost ubytování na kolejích Vinařská, tj. hotel Garni (aktuální ceny jsou 1 osoba/pokoj 890 Kč, 2 osoby/pokoj1180, 3 osoby 1620 Kč).

Ubytování si zařizují účastníci individuelně.

Hotel Continental:

Registrační formulář lze najít na stránkách hotelu http://www.continentalbrno.cz/CZ/6. Do poznámek prosím uvádějte  „Setkáni BMB“ pro snadnější dohledání a jako kód pro zajištění nižší ceny ubytování.  Pro hromadnou objednávku či speciální požadavky je možno využít e-mailového kontaktu info@continentalbrno.cz.

Hotel Garni:

rezervace:               549 49 2757

e-mail:     hotel@skm.muni.cz

Pokud byste chtěli zajistit ubytování ve vícelůžkovém pokoji a nevíte o někom, s kým vytvořit dvojici, obracejte se prosím na  doc. RNDr. Petra Zbořila, CSc., zboril@chemi.muni.cz, který bude takovéto požadavky sbírat a snažit se Vám najít spolubydlícího. 

CUKRBLIK 2009

Současná chemie a biochemie sacharidů